Üdvözöljük weboldalunkon! Bármi kérdés esetén állunk rendelkezésére! Szép napot kívánunk!

Kérdése van? Hívjon minket! [+36 30 737 4540]

Munkalehetőség

SPIDER SALES GROUP

Cégünk elfekvő készlet értékesítéssel foglalkozik. Ez azt jelenti, hogy multi cégektől felvásárolunk mindent, ami számukra feleslegessé válik, legyen az akár bútor, elektronikai berendezés vagy jármű és ezeket értékesítjük tovább javarészt kis- és középvállalkozásoknak, de napi szinten szolgálunk ki magánszemélyeket is.

Fő profilunk az irodabútor.

LEGYÉL TE AZ ÚJ MUNKATÁRSUNK FŐÁLLÁSBAN!

RAKTÁROS munkatársat keresünk!

Feladatok:

Raktárba érkező áruk bepakolása és kiadása

Raktáron belüli anyagmozgatási feladatok

Raktári rend fenntartása

Raktáron belülről vásárló ügyfelek segítése (mi-hol található és egy kis információ átadás)

Igény esetén a megvásárolt áruk bepakolása a vevők gépjárműveibe

Bútorok össeszerelése

Munkarend: 1 műszak (H-P 8:00-16:30)

Munkavégzés helye: Budapest 22. Kerület (Budafok)

Amit kérünk:

Legalább szakmunkás képesítés

Legalább B kategóriás jogosítvány

Vezetési tapasztalat (Napi szinten használunk 3,5t alatti teherautókat)

Jó fizikum, hiszen a munkavégzés során előfordul, hogy 20-30 kg-os bútorokat kell mozgatni

Előny:

Lehetőség szerint asztalos ipari területen szerzett tapasztalat, de e nélkül is betölthető a pozíció